Web Analytics

Lola Haradinaj po e cilëson vetën si kukull, a ka të drejtë?!

Lola Haradinaj gjithmonë komentohet për bukurinë dhe super linjat që ka.

Në postimin e fundit, Lola shfaqet me një fustan “Pink” dhe shkruan “Barbie këtu”.

Komentet ishin të shumta duke e cilësuar si një kukull prej së vërteti.

A mendoni se ka të drejtë, pasi ashtu po e cilëson edhe vetën?!/kosovarja

Shiko foton:

Nga rubrika