Web Analytics

Lola shihet rrugës e veshur me miniq, po duket më e ‘zjarrtë’ se asnjëherë më parë

Botuar nga: InfoKosova

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me të shkurtëra dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT