Web Analytics

Luana Vjollca deri në këtë pikë e shpreh dashurinë për Shqiptarinë

Botuar nga: InfoKosova

Luana Vjollca është ndër personazhet publike shqiptare që kurrë nuk ka hezituar ta shfaqë dashurinë e madhe që ka ndaj Atdheut dhe patriotizmin e saj.

Dashurinë për tokën shqiptare ajo e ka shfaqur me forma të ndryshme, teksa tanimë ka bërë diçka edhe më të veçantë.

Në postimet e fundit në instagram, ajo shfaqet e veshur sport, por në sy bien këmbët e saj të zbathura.

Luana ka shkruar se “vdes ta prekë tokën tonë me këmbët zbathur”, teksa lokacioni tregon që ndodhet në Rrugën e Kombit.

Kujtojmë se ajo gjithmonë ka ngritur zërin për tema delikate që prekin Shqipërinë e Kosovën dhe se në emisionet e saj, është përpjekur të përcjellë mesazhe bashkimi e Atdhedashurie.

Shiko foton:

Të FUNDIT