Web Analytics

Luizi dhe Kiara publikojnë imazhe nga pushimet, ja sa është rritur vajza e tyre

Luizi dhe Kiara janë një nga çiftet më të pëlqyera nga publiku shqiptarë.

Çifti aktualisht gjenden me pushime në Turki se bashku me vajzën e tyre Luna Mari dhe nënën e këngëtarit.

Andaj Kiara ka ndarë disa imazhe mjaftë të bukura ku shihen me vajzën në krahë, ndjekësit nuk ndaluan me komente të shumta për të voglën e tyre.

Vëmendjen e shumtë e mori Luna, ku shihet sa qenka rritur./kosovarja

Shiko foton:

Nga rubrika