Web Analytics

Luizi e dërgon Kiarën në Shkodër, veshja e moderatores merr gjithë vëmendjen

Luiz Ejlli fituesi i edicionit të dytë të Big Brother Vip Albania, duket se e ka mbajtur premtimin që i ka bërë Kiarës.

E duket se sot Luizi e ka dërguar Kiaren në qytetin e tij të lindjes siç i premtoi kur ishin në Big Brother.

“Kiarita sot në Shkodër” shkruhet në një postim me foto të Kiares.

Luizi dhe Kaira po shijon lidhjen e tyre te dashurise te krijuar brenda shtepise se famshme Big Brother Albania 2.

Shiko foton:

Nga rubrika