Web Analytics

Luizi është me fat, Kiara i gatuan ushqime tradicionale

Botuar nga: InfoKosova

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pasi mori pjesë në Big Brother VIP Albania dhe martesës së saj me Luizin.

Çifti po i kalon mujat me të ëmbël të jetës pranë njëri-tjetrit.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku tregon se ka përgatitur ushqime tradicionale.

Luizi është me fat çfarë nuse ka marrë në shtëpi. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT