Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Luizi kështu po luan me piano për vajzën e tij dhe Kiarën

Këngëtari i njohur Luiz Ejlli pak ditë me parë është bërë baba i një vajze që quhet Luna Mari.

Në një video e publikuar nga fansat e tij shihet Luizi duke luajtur me piano teksa Kiara me vajzën po e shijon përmes kamerës.

Kujtojmë se çifti edhe pak ditë do të akomodohen në banesën e tyre të re në Tiranë.

Pas angazhimeve të shumta Luizi ka paralajmëruar së do të publikoj shumë bashkëpunime këtë sezon të verës./kosovarja

Shiko videon:

Të fundit