Web Analytics

Luizi: Po më duket vetja si Cristiano Ronaldo

Në After Party-n Big Brother Vip Albania ku ishin të ftuar të gjithë ish-banorët, vëmendjen më të madhe padyshim e mori Luiz Ejlli, fitues i këtij edicioni dhe banori më i pëlqyer i publikut për katër muaj e gjysmë sa qëndroi në shtëpi.

Secila lëvizje që po bën këto ditë komentohet nga fansat e tij që dëshirojnë të shohin edhe jetën e tij jashtë dyerve të Big Brother.

Në festën ku po morën pjesë, një fans i ka kërkuar një autograf, ndërsa ia dha ai tha se po i duket vetja si Cristiano Ronaldo.

Kujtojme se Luizi ka fituar nje fame te madhe pas pjesmarrjes se tij ne BBVA.

Shiko videon:

Nga rubrika