Web Analytics

Luizi sjell një këngë të re me këngëtarin e njohur

Luiz Ejlli, DJ Gimi – O dhe Ermal Fejzullahu kanë prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Mos luj” titullohet kënga, ku artistët vijnë me një paraqitje të mahnitshme në videoklip në projektin veror.

Teksti është shkruar nga Ghulo me melodi të realizuar nga Nurteel.

Në vetëm 9 orë nga publikimi i këtij projekti muzikor, numërohen plotë 105 mijë klikime.

Sakaq vlen të theksojmë që Luiz Ejlli dhe Ermal Fejzullahu janë dy prej emrave më të pëlqyer të showbiz-it shqiptar.

Shiko videon:

Nga rubrika