Web Analytics

Lumbardhi bёhet “hor’” i fton fansat ‘me zor’ tё vijnё t’a takojnё

Botuar nga: InfoKosova

Fituesi i “Big Brother VIP Kosova 2”, Lumbardh Salihu po shijon fitoren dhe lidhjen me Kaderin.

Lumbardhi ka njoftuar se sot do të dalë në sheshin e Vitisë për të pirë kafe bashkë me të dashurën e tij.

Këtë e ka treguar përmes një fotografie në rrjetin social Instagram.

Ai tha se dëshiron t’i falënderojë të gjithë mbështetësit e tij përgjatë rrugëtimit brenda shtëpisë më të famshme në vend./Lajmi.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT