Web Analytics

Maestro hudh ‘kunjën’ Luizit: Sikur mos të fliste goja…

Botuar nga: InfoKosova

Kohët e fundit Luiz Ejlli dhe Dea Mishel kanë qenë në qendër të mediave për shkak të ofendimit që u bë në koncert.

E mesa duket Armaldo Kllogjeri nuk do e lërë këtë moment pa komentuar, e pa hedhur “një shashkë” nga ato të vetat në mediat sociale.

Ai ka publikuar sot një foto ku shkruan:

“Sa mirë do ishte sikur mos të fliste goja para mendjes”.

Dukshëm ironi për Luizin, duke zgjedhur të mbajë anën e Deas.

Kujtojmë se Maestro dhe Luizi së fundmi janë përfolur për një krisje të raportit pasi kanë hequr njëri-tjetrin nga Instagrami.

Gjithsesi, asnjëri prej tyre nuk ka treguar se çfarë ka ndodhur.

Ne jemi në pritje të reagimit të Luizit!

Të FUNDIT