Web Analytics

Majlida Zeka super atraktive veshur në të zeza

Botuar nga: InfoKosova

Majlinda Zeka publikoi disa foto të reja.

Bukuroshja zeshkane shfaqet mahnitëse e veshur në rroba sportive.

Ajo ka vënë në pah gjoksin dhe barkun e formësuar.

Me flokët e mbledhura lartë e me syze ajo po bën dritë./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT