Web Analytics

Manushi zbulon sekretin e Ilnisës dhe Meritonit

Ilnisa Agolli ishte e ftuar mbrëmë në emisionin e Manushit.

Nga ku ky i fundit nxorri sektretin e çiftit më të përfolur në shoubiz dhe jo vetëm.

Në një instastory ai shkruajti:

“Kudo qe eshte Ilnisa ndodhet edhe Meritoni”

Duket se çifti simpatik nuk po ndahen asnjë moment nga njëri tjetri.

Nga rubrika