Web Analytics

Marigona na prezanton prindërit dhe qenkan kaq zotërinj

Botuar nga: InfoKosova

Marigona Krasniqi publikoi një foto të prindërve të saj.

Modelja zgjedhi fjalët më të ëmbla krahas imazhit.

”Sa krenari që ju kam plot dashuri ma mbushni zemren cdo ditë ju dua pa fund mami dhe babi” shkruan Marigna./InfoKosova/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT