Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Mariza Ikonomi shfaqet provokative duke i ekspozuar linjat trupore

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mariza Ikonomi, ka tash e sa kohë që nuk është intensivisht aktive në muzikë.

Sido që të jetë, ajo vazhdon të mbetet shumë e pëlqyer për një varg hitesh që ka sjell në të kaluarën.

Mariza e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, ka ndarë së fundmi me ta disa fotografi të reja nga pushimet.

Ajo ka ekspozuar trupin e sajnë një palë bikini njëpjesëshe të zeza, duke zbuluar linjat e saj atraktive të trupit.

Nga fotografitë, duket se interpretuesja e këngës “Piono e vjetër” është në top formë, ndërsa ka marrë rreze të mjaftueshme dielli dhe ka shijuar freskinë e detit.

“Gëzuar kujtimet e bukura si ky dhe më të bukurat në vazhdim”, ka shkruar Ikonomi në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat e trupit.

Të fundit