Web Analytics

Martohet Engjëllusha Salihu?, veshë fustanin e bardhë

Këngëtarja e njohur Engjëllusha Salihu muaj me parë ka kurorëzuar dashurinë e saj.

Ajo pak orë me parë ka publikuar një video ku shfaqet e rregulluar në çdo detaj dhe e veshur në fustan të bardhë.

Ani pse Engji kishte treguar se është përgatitur për projekt muzikor, ndjekësit janë të shumtë që kanë reaguar se ‘Mos është bërë gati për dasem’.

Në fakt këngëtarja ka treguar se edhe dasmen do të realizoj shumë shpejt, por nuk dihet për ndonjë datë./kosovarja

Shiko foton:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NJOMZA Beauty Center (@salloninjomza)

Nga rubrika