Web Analytics

Mbani frymën, Vesa heq bikinet në mes të plazhit

Vesa Smolica është tejet aktive në rrjete sociale.

Ajo po shijon pushimet në bregdet, nga ku edhe po sjell imazhe të reja.

Në foton e publikuar së fundmi, shihet Vesa në mes të detit pa bikini të sipërme.

Ky postim morri me mijëra pëlqime dhe komente pozitive për linjat e trupit që po duken në top formë./kosovarja

Shiko foton:

Nga rubrika