Web Analytics

Mbulohet Kaltrina, sa hije po i ka

Botuar nga: InfoKosova

Moderatorja Kaltrina Mikushnica është një ndër më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër.

Kaltrina po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet nga përditshmëria e saj.

Në fotografitë e fundit, Kaltrina është shfaqur me një veshje interesante, ndërsa e ka mbuluar edhe kokën.

Në këtë veshje ajo po shkëlqen.

Sa bukur po i rrika në kokë mbulesa moderatores së njohur kosovare. /ORAinfo/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT