Web Analytics

Me fotot nga pushimet, Kiara dedikim për Luizin: Ndjenja ime e preferuar

Kiara dhe Luizi janë duke shijuar pushimet së bashku, pas përfundimit të “Big Brother VIP” dhe axhendës së tyre të ngjeshur.

Çifti ndodhen në Bodrum, duke kaluar ditë të bukura së bashku, por nuk ngurojnë të postojnë fotot nga këto momente në rrjetet e tyre sociale.

Ditën e sotme, moderatorja ka bërën jë dedikim të bukur për këngëtarin, teksa ka postuar fotot e tyre duke u puthur.

“Je ndjenja ime e preferuar”– shkruan ajo krah fotove, ndërsa duken të dy shumë të lumtur.

Shiko foton:

Nga rubrika