Web Analytics

Me fustanin plotë shkëlqim, Flojrana super atraktive

Botuar nga: InfoKosova

Në media po përflitet de Florjan dhe Bruno janë ndarë.

Ata kanë fshirë të gjitha fotot me njëri tjetrin derisa nuk ka ndonjë deklaratë konkrete.

Megjithëse, Florjana duket se nuk e ka këtë problem.

Ajo publikoi një foto e rregulluar kaq bukur./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT