Web Analytics

Me gjoksin në ‘fushë’ Leonora shkëlqeu mbrëmë

Botuar nga: InfoKosova

Mbreme u zhvillua pasarela e shumëpritur e Valdrin Sahitit ku prezantoi koleksionin e tij të ri.

Një mbrëmje gala e përgatitur deri në detajin më të vogël, të ftuarit e parë kanë shkelur në tapetin e kuq dhe u ndalën për fotografi.

Leonora si gjithmone mori vemendje.

Me fustan te bardhe te hapur tek gjoksi u shfaq mahnitese.

Shiko Foton:

Të FUNDIT