Web Analytics

Me këtë foto, Xhensila tregon se është femra më e bukur shqiptare!

Botuar nga: InfoKosova

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga këngëtaret më të dashura, qysh në fillimet e saj, ajo i ka mahnitur të gjithë me bukurinë dhe talentin e saj në muzikë.

Me kalimin e viteve, Xhensila veç se ka shkuar të përmirësohet dhe të kurohet në imazhin dhe formën fizike.

Ani pse është nënë e një vajze, Xhensila ka treguar se vitet janë vetëm numër.

Në foto e postuar nga ajo ka treguar edhe një herë bukurinë e saj, prandaj jo më kot cilësohet si njëra nga femrat më të bukura shqiptare.

Shiko Foton:

Të FUNDIT