Me këtë pamje kaq sexy shëtit Luana rrugëve të Milanos

Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca kohëve të fundit po diskutohet, e komentohet mjaft shumë, pas suksesit që tregoi me projektin e fundit.

“Thuaje”, ishte një nismë mjaft unike që ia dedikoi grave të keqtrajtuara në forma nga më të ndryshmet, shkruan Kosovarja.

Duket se kjo mund të jetë arsye se pse Luana i ka shpeshtuar edhe udhëtimet së fundmi.

Moderatorja e cila përflitet shumë për shkak të linjave të saj trupore, nuk hezitoi t’i vë në pah edhe këtë herë në fotot e fundit nga Milano, të ndara me ndjekësit e saj në Instagram, e që janë të shumtë.

Shiko fotot: