Web Analytics

Me në fund zbulohet kush e shoqëroi Nora Istrefin gjatë pushimeve në Spanjë

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Se fundmi Nora ka qenë për vizitë në Spanjë. Atje ajo është shoqëruar me dy shoqet e saj.

Nga fotografitë e postuara, Nora duket se e ka shijuar në maksimum udhëtimin në Spanjë./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT