Web Analytics

Me veprimin e fundit, Bora e deshmon se është nuse tamam për qefin e vjehrres

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj,.

Bora Zemani është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo ka treguar se është zgjuar që para orës 07:00 të mëngjesit.

Duket sikur moderatorja e njohur është nuse tamam për shtëpi./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika