Web Analytics
BallinaUncategorizedMeda këmbën tek të pasmet e Lules

Meda këmbën tek të pasmet e Lules

Meda dhe Lulja janë ndër çiftet më të njohur në showbizin kosovar.

Dyshja me veprime të njëpasnjëshme, qëndrojnë gjithmonë në krye të faqes rozë.

Pothuajse çdo veprim i tyre përcillet nga publiku, pasi që janë tejet unik në lëvizjet e tyre.

Shpeshherë e shprehin edhe dashurinë që kanë për njëri tjetrin.

Edhe në këtë imazh, me afërsinë që kanë bërë Meda këmbën komplet tek të pasmet e Lules.

Kujtojmë, çifti janë prondër të tre fëmijëve.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit