Web Analytics

Menaxheri Jetmir Agaj flet njëherë e përgjithmonë për situatën me Bardhin dhe Sarën

Botuar nga: InfoKosova

Menaxheri i njohur Jetmir Agaj , së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”, ku ka folur shumë çka nga jeta private dhe profesionale.

Ndër të tjera foli edhe këngëtarin Bardhi dhe të dashuren e tij Saren, që romanca e tyre filloi në “Big Brother VIP Albania”.

Se çfarë tha për ta dhe si janë raportet sot, e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Shiko videon:

Të FUNDIT