Web Analytics

Meriton nuk përmban vetën, agravon mes spektaklit për ketë arsye

Botuar nga: InfoKosova

Teksa transmetohet klipi për debatin e Heidit dhe Rozës, Meritoni nuk e përmban vetën.

Mes spektaklit ai ngritët duke u shprehur i mllefosur, arsyeja ishte se nuk ju dha fjala kur ishte klipi i tij.

Andaj nga Ledioni kërkoj qe t’i mundësohet fjala kur përmendet emri i tij.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT