Web Analytics

Meritoni “i fut duart”, ky ishte reagimi i Ilnises

Botuar nga: InfoKosova

Dyshja janë parë shumë të afërt së bashku, ndërsa nuk kanë munguar as momentet intime mes njëri-tjetrit.

Mbrëmjen e djeshme teksa ndodheshin në krevat së bashku, gazetarja i tha banorit se ndihet shumë me fat që është me të në këtë shtëpi, ndërsa Meritoni u mbulua me jorgan dhe filloi që ti “fuste duart” asaj.

Pjesë nga biseda:

Ilnisa: Çfarë do të bëja unë këtu pa ty? Shyqyr që të kam.

Si më erdhe ti mua, kush të solli? Meri të solli jam e sigurtë.

Jemi në një përrallë a e din ti këtë?

Meritoni: E di e di

Ilnisa: Si lindën këto gjëra? Mos më gudulis, pash Zotin.

Oh, aman të lutem

Meritoni: Pse thua ti unë e di kur ti je i mërzitur?

Ilnisa: Kur ti mendohesh, unë ty… Unë e di kur ti ke ndonjë gjë në mendje dhe kur mërzitesh.

E ndjej shumë, sa të shoh në mëngjes e shikoj se si do të jesh.

Jam shumë krenare se si e shikoj veten çdo ditë.

E kisha menduar që kjo gjë do vinte një ditë, por më vonë jo tani.

Kjo që më ndodh në raport me ty se di…

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT