Web Analytics

Meritoni i lidhë me rrip duart e Ilnisës, ajo thotë se “i pëlqen kjo lojë”

Botuar nga: InfoKosova

Siç është bërë zakon të martohet një çift çdo sezon të Big Brotherit në Shqipëri, mbrëmë i kanë martuar Meritonin dhe Ilnisën.

Ata kanë shkëmbyer puthjen e parë mbrëmë, si një çift i martur, ndërkaq sot nuk kanë qëndruar shumë larg njëri-tjetrit.

Teksa po qëndronin në dhomën e gjumit, Meritoni ka lidhur duart e Elnisës me rrip.

Ajo ka qeshur, duke thënë se i pelqen një lojë tillë.

Meritoni nuk e zgjat shumë dhe e merr rripin duke e vendosu në pantallona dhe duke thënë se “ndoshta nuk e kanë zënë kamerat këtë pjesë”

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT