Web Analytics

Merr fund mundësia e ribashkimit mes Keisit dhe Sresit, zbulohet çfarë ka ndodhur!

Përkundër tentativave të Stresit, i cili edhe publikisht gjatë qëndrimit në Big Brother Vip Kosova foli hapur për dëshirën dhe “luftën” e tij për Keisin, duke se gjasat për ribashkim po shuhen.

Këtë e ka lënë të kuptohet vet reperi në intervistën e fundit ku ka bërë një apel që mos t’i përmendet më Keisi.

“Është bërë shumë e madhe kjo vajzë në Shqipëri.

Të them të drejtën dua ta bëj një apel, mos pyesni më.

Për mua, çdo gjë ka marrë fund.

Unë kam jetën time, secili ka jetën e vet.

Nuk di çfarë të them, po rëndësi ka të jetë mirë, kaq“, tha ai.

Nga rubrika