Web Analytics

Mes aludimesh për ndarje, Xhensila bën veprimin e papritur

Botuar nga: InfoKosova

Ka disa kohë prej Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë duke u përfolur për ndarjen e tyre.

Dyshja ende nuk kanë thënë fjalën e tyre, por disa detaje thonë shumë.

Në profilin e ‘Instagramit’ të Xhensilës nuk egziston asnjë foto me Besin.

Të vetmet foto që figurojnë janë nga projektet e saj muzikore e gjithashtu edhe me vajzën e saj.

Kjo shton dyshimet që dyshja tashmë janë drejt ndarjes.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT