Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
29.8 C
Pristina

Meti-Edonës: Shko vishu se…(VIDEO)

Meti dhe Edona kanë pasur sërish një diskutim.

Ai i ka thënë që në kuzhinë të mos qëndrojë me pëshqirë.

“Shko vishu se jemi ne kuzhin”, i ka thënë Meti, Edonës./klankosova

Shiko videon:

 

Nga rubrika