Web Analytics

Meti-Edonës: Shko vishu se…(VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Meti dhe Edona kanë pasur sërish një diskutim.

Ai i ka thënë që në kuzhinë të mos qëndrojë me pëshqirë.

“Shko vishu se jemi ne kuzhin”, i ka thënë Meti, Edonës./klankosova

Shiko videon:

 

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,235FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT