Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Mihrija Braha fotografohet në mes të rrugës, po bën ‘gara’ me rejën e saj për dukje

Mihrije Braha është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar.

Krahas muzikës, ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Mihrija ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, mirëpo me postimet e saj gjithmonë e mbanë afër publikun e saj besnik.

Në fotografinë e fundit ajo shihet në rrugë dhe po duket tejet bukur, madje sikur është duke bërë gara me rejën e saj, se cila po duken më bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Të fundit