Web Analytics

Mihrija pozon e zjarrtë nga shtrati

Botuar nga: InfoKosova

Mihrije Braha gjithmonë duket e zonja dhe vazhdon të merr vëmendje me stilin unik që ka.

Për ndjekësit nuk ndalet duke publikuar gjëra të shumta, ku godet me linjat perfekte e që duket si vajzë e re.

Këtë herë, në mes të shtratit këngëtarja duket perfektë me veshjen që ka realizuar.

Për më shumë, shikojeni.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT