Web Analytics

Mihrija pozon në ‘trenerka’ duket si vajzë e re

Botuar nga: InfoKosova

Mihrije Braha nuk po i ndjen vitet.

Para pak dite ajo u bë vjehërr dhe duket si të ishte nuse.

Në foto e fundit që publikoi shihet e veshur në rroba sportive.

Dhe me format trupore që ka ajo po duket si të ishte vajzë e re./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT