Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Mikela Pupa reagon për situatën e Eglës, ja kë po e mbështet

Rasti i debatit mes Eglës dhe Julit, është ndër ngjarjet më të komentuara të momentit.

Mikela Pupa mikesha e Roza Latit, ka reaguar për kundërpërgjigjen që kjo e fundit ia ka dhënë Eglës.

Në videon e postuar në Instastory Mikela ka shkruar:

“Nje bravo vetem per ty, dhe se kush e ka shpirtin e zi aty brenda e kemi pare”.

Shiko foton:

Të fundit