Modelja kosovare po ‘shpërthen’ nga pas

Dona Bajrami është një nga modelet kosovare që karrierën e ka zhvendosur në Turqi.

E atje, ajo po bën fotografi përmes së cilave po tregon bukurinë e saj.

Së fundmi, në Instastory, ajo ka hedhur një foto ku shihet e veshur me një fustan elegant dhe pozoi nga pas.

Për shkak të linjave, Dona dukej ‘shpërthyese’.