Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Moderatorja e njohur bëhet nënë për herë të dytë

Moderatorja e “Shije shtëpie” në Tv Klan Katerina Trungu është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo e ndau lajmin e bukur përmes një fotoje në Instagram ku djali i saj i madh Deo i mban dorën Dartit të sapoardhur në jetë.

“Dy çunat e mi, Deo dhe Darti.

Sa shumë ju dua”, shkruan ajo.

Katerina do të rikthehet në ekran në shtator. Në puntatën e fundit për këtë sezon të emisionit, ajo u nda mes lotësh me koleget e saj duke i falenderuar të gjithë për mbështetjen.

Megjithatë kjo do të jetë një shkëputje e përkohshme nga puna, për t’iu përkushtuar plotësisht vogëlushit të saj.

Shiko postimin:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katerina (@katerina_trungu_)

Të fundit