Web Analytics

Moderatorja shqiptare publikon foto me ishin dhe aktualin

Moderatorja Ejona Rusi ka publikuar një foto në rrjete sociale, që për ata të cilët nuk e njohin mirë mund të keqkuptohet.

“Me ex-in dhe aktualin” ka shkruar modertorja, ndërsa shfaqet në foto më Arjon Muçën dhe Alban Musën.

Erjona u referohet kolegëve me ish apo aktual.

Ishi në këtë rast është Alban Musa, me të cilin ka prezantuar emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv, ndërsa aktuali është Arjon Muça, me të cilin prezanton aktualisht “Shqipëria Live” në ekranin e Top Channel./albeu

Shiko foton:

Nga rubrika