Web Analytics

Momente të bukura mes Ledrit Sarës dhe vajzës së tyre

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari i njohur Ledri Vula është bërë baba prej shumë kohësh dhe ka një vajzë me emrin Poem Blu.

Partnerja e tij para pak orësh ka publikuar një foto ku shihen ne pishinën e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Teksa Ledri po I shijon rrezet e diellit në krah mbanë të voglën e tij.

Kujtojmë se çifti Vula janë shumë pran publikut duke sjellë projekte të reja.

Shiko foton:

Të FUNDIT