Web Analytics

Morena Taraku dhe jeta e saj e shtrenjtë, shfaqet e mbushur e tëra me dukat

Morena Taraku është një ndër modelet më të njohur në vendin tonë.

Ajo një kohë ishte shumë aktive edhe me projekte muzikore.

Morena është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Me një aksesor ari, ajo ka treguar edhe njëherë sonte, jetën e shtrenjtë që e bën./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika