Web Analytics

Mozzik bën veprimin e pahijshëm në publik

Botuar nga: InfoKosova

Mozzik është një nga artistët që komentohet për jetën e tij private dhe publike.

Veprimi i tij i fundit në “Instastory”, habiti të gjithë.

Por kujt po i “qet” gishtin reperi?!

Këtë e di ai më së miri.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT