Web Analytics

Ndarje për pasaportë? Armonda flet, bën deklaratën e papritur

Botuar nga: InfoKosova

Një prej çifteve më të komentuara të rrjetit, Flamuri dhe Armonda së fundmi ishin në fokus për ndarjen.

Pas disa javëve nga momenti kur ky detaj u bë publik, një foto e ripostuar bashkë la të nënkuptohej se janë ribashkuar.

Kjo pasi shkrimi ngjitur me foton aludohej se jane bashkuar.

Por mesa duket, gjërat nuk qenkan ashtu si mendohej.

Armnda ishte në një intervistë ekskluzive për Prive.

Ndersa ka dhënë versionin e saj të historisë.

Mes tjerash ajo ka sqaruar pjesën e ‘ndarjes pasi Flamuri mori pasaportën zvicerane’.

Të gjitha detajet e krizës së një prej çifteve më të pëlqyera të rrjetit, i gjeni të plota në vijim. /Prive/

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,178FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT