Web Analytics

Ndodh gjatë natës, Egla i pështyn në fytyrë Rozës (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Shtëpinë e “Big Brother VIP Albania” e kanë ‘pushtuar’ debatet, ofendimet dhe konfrontimet fizike.

Pas rastit të Rikes, e cila i hodhi pana në fytyrë Eglës, një tjetër situatë e pakëndshme ka ndodhur në mesnatë.

Sërish me protagoniste Eglën, ajo i është afruar Rozës teksa duke i thënë të largohet se e ka alergji, shihet duke i fryrë dhe pështyrë në fytyrë.

Roza ka mundur të ruajë qetësinë, teksa i thotë se një zarf i zi i dytë është duke ardhur për Eglën.

Një veprim i Eglës ky që nuk është pritur aspak mirë ngs publiku.

Shiko videon:

Të FUNDIT