Web Analytics

Ndodh rrallë, Ryva Kajtazi publikon foton me të ëmbël me djalin e saj të vogël

Botuar nga: InfoKosova

Ryva Kajtazi, padyshim është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse karrierën e nisi si aktore, Ryva më shumë është pëlqyer më shumë nga audienca si këngëtare.

Tani, ajo më shumë është angazhuar në këtë profesion, duke qenë shumë e kërkuar në dasma dhe ahengje të ndryshme.

Ani pse është një grua që i kushton vëmendje profesionve të saj, Ryva është edhe një nënë dhe një grua shumë e përkushtuar.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shihet se bashku me djalin e saj të vogël.

“Dashniii”, e ka përshkuar foton Ryva ku shfaqet duke e mbajtur djalin e saj, kaq i ëmbël po duket ai.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT