Web Analytics

Në naten finale Verona publikon një fotografi me Bucin dhe ka dy fjalë për të

Botuar nga: InfoKosova

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova 2, Yll Dervishi i njohur si Buci sonte nuk është prezent në studio, në finalen e madhe.

Pak minuta më parë, Verona publikoi një fotografi përkrah Bucit në Instagram. Ajo e shpalli atë fitues të këtij edicioni të BBVK.

“Fituesi i vërtetë“, ka shkruar ajo.

Pas daljes së Bucit nga shtëpia, çifti janë parë bashkë në çdo moment.

Ndryshe, Buci ishte një nga konkurrentët që ishte konsideruar si një nga personazhet më të fortë në lojë.

Pas një nominimi të fortë ku ishte Santiana, Blerando dhe Ylli, ky i fundit me votat nga publiku është eliminuar nga gara për çmimin e madh./Insajderi

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT