Në pantallona të ngushtë, Marina tregon linjat e saj perfekte

Marina Vjollca, është njëra nga moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo ka kohë të gjatë që është pjesë ekranit dhe me bukurinë e saj ka bërë për vete një numër adhuruesish.

Marina, është një femër shumë e bukur dhe shpesh herë trupin e saj e vë në pah.

Së fundmi ajo është shfaqur me një palë pantallona të ngushtë ku ka treguar linjat e saj perfektë./ORAinfo/