Web Analytics

Në rrjet flitet se është ndarë me Feron, ja çfarë publikon Arbenita

Botuar nga: InfoKosova

Dje në media Arbenita dhe Fero ishin mjaft të përfolur, ku thuhet se kanë krisur raportet.

Gjithë ky dyshim erdhi pasi Arbenita dhe Fero nuk ndiqnin njëri tjetrin në Instagram.

Ndërsa thuhet se kjo ndodhi pasi Arbnita publikoi në Tik Tok një mesazh që sipas saj i’a kishte dërguar futbollisti i njohur Neymar.

Ky është një trend në këtë rrjet social që po përdoret nga shumica e njerezve të njohur.

E pas gjithë kësaj, Arbenita nuk i ndal postimet në Instagram.

Në Insta Story ka publikuar një foto nga frizerka derisa mahnit me paraqitjen.

Ndersa nuk ka folur perlidhjen me reperin, e qe ndoshte eshte vetem nje krisje qe mund te ndodhe te shume cifte./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT