Web Analytics

Në tre mujorin e lidhjes me Bardhin, ja çka bën Sara

Botuar nga: InfoKosova

Sara Gjordeni dhe Bardhi romancën e tyre e filluan brenda shtëpisë me të famshme në vend ‘Big Brother VIP Albania’.

Çifti kanë mbushur 3 muaj së bashku.

Andaj Sara ka bërë një postim të veçantë për këtë, ajo shprehet “3 muaj dore për dore, të vendosur në këtë çmenduri”.

Mesa duket çifti po e shijon lidhjen e tyre dhe po qëndrojnë pranë njëri tjetrit./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT